Věže, hradby a brány

Naše stavebnice hradů jsou vymyšleny tak, aby byly dokonale variabilní a daly se rozšiřovat. Vše na sebe perfektně navazuje. Můžete si koupit třeba jen stavebnici brány a dvou věží. A příště si zakoupíte další , ze kterých jednoduše sestavíte celý hrad. Nebo si rovnou koupíte stavebnici kompletního hradu.

Malá věž

Dřevěná slepovací stavebnice „Malá věž“.

Stavebnice obsahuje dřevěné dílky ke slepení malé hradní věže. Malá hradní věž je základní část hradu, určená pro všechny, co si chtějí slepit a sestavit svůj hrad postupně po jednotlivých částech nebo rozšířit stávající hrad.

330,- Kč

Velká věž

Dřevěná slepovací stavebnice „Velká věž“.

Stavebnice obsahuje dřevěné dílky ke slepení velké hradní věže. Velká věž je základní část hradu, určená pro všechny, co si chtějí slepit a sestavit svůj hrad postupně po jednotlivých částech nebo rozšířit stávající hrad.

490,- Kč

Malá hradba

Dřevěná slepovací stavebnice „Malá hradba s ochozem“.

Stavebnice obsahuje dřevěné dílky ke slepení malé hradby s ochozem. Malá hradba s ochozem je základní část hradu, určená pro všechny, co si chtějí slepit a sestavit svůj hrad postupně po jednotlivých částech nebo rozšířit stávající.

290,- Kč

Malá hradba se schody

Dřevěná slepovací stavebnice „Malá hradba se schody“.

Stavebnice obsahuje dřevěné dílky ke slepení malé hradby se schody. Malá hradba se schody je základní část hradu, určená pro všechny, co si chtějí slepit a sestavit svůj hrad po částech nebo rozšířit stávající.

290,- Kč

Malá brána

Dřevěná slepovací stavebnice „Malá brána“.

Ve stavebnici naleznete dřevěné dílky ke slepení malé brány s otvírací mříží. Brána je nezbytnou součástí každého hradu. Malá brána je určená pro všechny, co si chtějí slepit a sestavit svůj hrad po částech nebo rozšířit stávající.

390,- Kč

Brána s věžičkami

Dřevěná slepovací stavebnice „Brána s věžičkami“.

Ve stavebnici najdete dřevěné dílky ke slepení hradní brány s věžičkami a kratšími hradbami. Brána s otvírací mříží je nezbytnou součástí každého hradu. Stavebnice brány s věžičkami je určená všem, kteří si chtějí slepit a sestavit svůj hrad po částech nebo rozšířit stávající.

690,- Kč

Malý palác

Dřevěná slepovací stavebnice „Malý palác“.

Stavebnice obsahuje dřevěné dílky ke slepení malého hradního paláce se dvěma vstupními portály. Malý palác je základní část hradu, určený pro všechny ty, co si chtějí slepit a sestavit svůj hrad po částech nebo rozšířit stávající.

690,- Kč

Studna

Dřevěná slepovací stavebnice „Studna“.

Stavebnice obsahuje dřevěné dílky ke slepení studny, kterou můžete umístit na hradní nádvoří. Hradní studna je nezbytným doplňkem ke každému typu hradu.

90,- Kč

Vlajky

Sada čtyř vlajek na stožáru je ideálním doplňkem každého hradu.

 

90,- Kč