O nás

Všechno začalo již před mnoha lety… Myšlenka vyrábět dřevěné stavebnice hradů nás napadla asi před deseti lety, kdy byl náš syn ještě malý a jeho nejoblíbenější hračkou byl hrad a figurky rytířů. Bohužel hrad byl plastový a poněkud kýčovitý. V hlavě se nám zrodil nápad – vymysleli jsme slepovací stavebnice hradů z voňavého, masivního dřeva, které jsou svým vzhledem přírodní, jednoduché, kreativní a zároveň elegantní. Dnes je na světě už několik typů stavebnic hradů, které jsme se rozhodli nabídnout i Vám.

Splnili jsme si náš cíl, dělat něco, co dává smysl nejen nám, ale i Vám. A to vymyslet a vyrobit kvalitní a funkční dřevěnou stavebnici, která přináší radost a dokáže vykouzlit spokojený úsměv na dětské tváři.

Zakládáme si na tom, že jsme malá rodinná manufaktura a navazujeme na tradiční výrobu ze dřeva, která byla typická pro naše předky. Žijeme totiž na malém statku, na samotě valašských pasek, kde snad kdysi v každé chalupě vyráběli jednoduché dřevěné hračky pro děti, užitečné doplňky do domu a hospodářství, a kde se vyřezávali i složité figurky do Betlémů.