Hrady

Naše nabídka kompletních stavebnic hradů. Pro začátečníky doporučujeme stavebnici "Malý hrad" nebo "Malý rytířský hrad". Pro zkušené stavebníky je zde potom řada královských hradů. Každý hrad můžete dále rozšiřovat pomocí dalších věží, hradeb a bran. K dispozici je také celá řada doplňků jako jsou vlajky, studny a žebříky.

Malý hrad

Dřevěná slepovací stavebnice „Malý hrad“.

Stavebnice obsahuje dřevěné dílky ke slepení kompletního malého hradu: 1 hradního paláce a 1 brány s otevřenými věžičkami s kratšími hradbami. Z nich pak jednoduchým způsobem sestavíte celý „Malý hrad“.

1.390,- Kč

Malý rytířský hrad

Dřevěná slepovací stavebnice „Malý rytířský hrad“.

Stavebnice obsahuje dřevěné dílky ke slepení kompletního malého rytířského hradu: 4 malé věže, 2 malé hrady s ochozy, 1 malá hradba se schodištěm a 1 malá brána. Z nich pak jednoduchým způsobem sestavíte celý „Malý rytířský hrad“.

2.490,- Kč

Velký rytířský hrad

Dřevěná slepovací stavebnice „Velký rytířský hrad“.

Stavebnice obsahuje dřevěné dílky ke slepení kompletního velkého rytířského hradu: : 6 ks. malá věž, 1 ks. malá brána, 4 ks.  malá hradba s ochozem a 1 ks. malá hradba se schody. Z nich pak jednoduchým způsobem sestavíte celý „Velký rytířský hrad“.

3.490,- Kč

Velký královský hrad I

Dřevěná slepovací stavebnice „Velký královský hrad I“.

Stavebnice obsahuje dřevěné dílky ke slepení kompletního velkého královského hradu typu I: 2 ks. malá věž, 4 ks. velká věž, 1 ks. malá brána, 4 ks. malá hradba s ochozem a 1 ks. malá hradba se schody. Z nich pak jednoduchým způsobem sestavíte celý „Velký královský hrad I“.

3.990,- Kč

Velký královský hrad II

Dřevěná slepovací stavebnice „Velký královský hrad II“.

Stavebnice obsahuje dřevěné dílky ke slepení velkého královského hradu typ II: 2 ks. malá věž, 4 ks. velká věž, 2 ks. malá brána, 4 ks. malá hradba s ochozem a 1 ks. malá hradba se schody. Z nich pak jednoduchým způsobem sestavíte celý „Velký královský hrad II“.

4.490,- Kč

Velký královský hrad III

Dřevěná slepovací stavebnice „Velký královský hrad III“.

Stavebnice obsahuje dřevěné dílky ke slepení kompletního velkého královského hradu typu III: 2 ks. malá věž, 4 ks. velká věž, 2 ks. malá brána, 1 ks. brána s věžičkami, 3 ks. malá hradba s ochozem, 1 ks. malá hradba se schody a 1 ks. malý palác. Z nich pak jednoduchým způsobem sestavíte celý „Velký královský hrad III“.

4.990,- Kč